Prodej domů, bytů - Jablonec nad Nisou

Evidenční číslo2755DispoziceProdej domů, bytůStátČeskoLokalitaJablonec nad NisouMístoMaxe ŠvabinskéhoVlastnictvíosobníCena11 990 000 KčPlocha1178 m²Konstrukcezděná cihlováKanalizacežumpa / septikVodaveřejný vodovodElektřina230/380 VEnergetická náročnostGMakléřMgr. David FerfeckýMobil602 417 507Telefon483 314 426

Nabízíme k prodeji dvougenerační vilu, která zajišťuje pohodlné bydlení pro vícečlennou rodinu v klidné zástavbě rodinných domů v ulici Maxe Švabinského v k.ú. Rýnovice v dosahu veškerých služeb a centra města.

Dům je vyjímečný svým umístěním včetně prostorné a velmi hezky řešené zahradě, kde najdete bazén, posezení, ohniště a dřevěný domek na zahradní náčiní. Zahrada je udržovaná, okrasná, obklopená zelení a zajišťuje dostatek soukromí a klidu.

Před 10ti lety došlo k výměně oken a zateplení domu.

Dům disponuje suterénem, kde najdeme koupelnu, kotelnu, technickou místnost a sklad paliva. V 1.NP se nachází hlavní vchod a samostatná bytová jednotka o velikosti 2+1, koupelna s WC v mezipatře a vstup na zahradu. Jeden pokoj má vybudovaný samostatný sprchový kout a je ideální pro dospívajícího člena rodiny. 

Do 2.NP vede prostorné schodiště, kde se nachází mezonetový byt s balkónem a terasou. Byt je po rekonstrukci, plovoucí podlaha, plastová okna. Podkroví je zateplené a je obytné.

Součástí domu je garáž pro jeden automobil.

Kanalizace je řešena vlastním septikem umístěným na zahradě, voda je z řádu a vytápění zajišťuje elektrokotel a kotel na tuhá paliva umístěný v suterénu domu.

Lokalita je velmi žádaná i s velmi dobrou dostupností města Liberec, sportovního areálu, běžeckých tratí, jablonecké přehrady.

Pokud Vás nemovitost zaujala, prosím kontaktujte nás a rádi Vám nemovitost představíme na prohlídce.