Prodej domů, bytů - Liberec

Evidenční číslo2761DispoziceProdej domů, bytůStátČeskoLokalitaLiberecMístoKropáčkovaVlastnictvíosobníCena10 900 000 KčPlocha654 m²Konstrukcezděná cihlováKanalizaceveřejná kanalizaceVodaveřejný vodovod i studnaElektřina230/380 VEnergetická náročnostGMakléř Kateřina LevinskáMobil727 827 370Telefon482 311 969

Dovolujeme Vám nabídnout ke koupi rodinný dům ve vyhledávané prestižní lokalitě Liberec - Ruprechtice, v blízkosti liberecké ZOO a botanické zahrady a 10 minut od lyžařské sjezdovky Bedřichov. 

Dům je vyjímečný svým umístěním včetně prostorné a velmi hezky řešené zahrady. Zahrada je okrasná, obklopená zelení a zajišťuje dostatek soukromí a klidu.

Dům byl postaven v sedmdesátých letech minulého století a vyžaduje rekonstrukci.  V přízemí domu se nachází prostorná chodba, kotelna, technická místnost, sklad paliva, wc, dvě místosti a garáž. V 1.patře se nachází bytová jednotka o velikosti 5+1, koupelna s WC, šatna vstup na balkon. 

Součástí domu je garáž pro jeden automobil.

Odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace, voda je z řádu a z vlastní studny a vytápění zajišťuje plynový kotel  umístěný v přízemí domu a krbová kamna v obývacím pokoji.

Lokalita je velmi žádaná i s velmi dobrou dostupností do centra města.

Pokud Vás nemovitost zaujala, prosím kontaktujte nás a rádi Vám nemovitost představíme na prohlídce.

S financováním rádi pomůžeme.