O nás

Naše realitní kancelář ASYX s.r.o. funguje od roku 1995a je tedy již 25. rokem úspěšně na trhu nemovitostí v regionu hlavního města Prahy a okolí, Jablonecka a Liberecka.
Zprostředkováváme pro Vás rychlý a bezpečný prodej a nákup bytů, rodinných domů, rekreačních chat a chalup v celém Libereckém kraji, ale i celé ČR.
Snažíme se orientovat na takové typy nemovitostí, které jsou pro kupující zajímavé a které splňují jejich představy o bydlení či rodinné rekreaci. Na trhu bytů prodáváme byty družstevní nebo v osobním vlastnictví, a to v Praze a okolí, v Jablonci nad Nisou, Liberci, ale i blízkém okolí, Tanvaldu, Desné, Smržovce, Rychnově u Jablonce nad Nisou a Turnově.

Prodej nemovitostí

Chalupy či chaty prodáváme v okolí Prahy, na Berounsku a Sázavsku, v Jizerských horách, Podkrkonoší a Českém ráji. Rodinné domy a domy určené k trvalému bydlení dokážeme prodávat v celém regionu Libereckého kraje, a to ve velmi krátkém čase a za nejvýhodnější cenu.
Vzhledem k široké spolupráci s hypotéčními bankami a stavebními spořitelnami dokážeme zajistit rychlé a bezproblémové vyřízení úvěrů a hypoték. Jsme certifikovaná realitní kancelář pro zrychlené hypotéční řízení pro většinu bankovních domů a samozřejmostí je, že Vám připravíme všechny právní podklady, které se týkají Vámi prodávané či kupované nemovitosti.

Reality na míru

Poskytujeme komplexní zajištění všech právních služeb, jakými je sepsání všech budoucích smluv, kupních smluv, smluv o převodu členských práv a povinností k družstevnímu bytu, dále vyřízení vkladů smluv zástavních, výmazů věcných břemen, komunikace s katastrálními úřady, bytovými družstvy, vyplnění všech potřebných formulářů a přípravy převodu bytu či nemovitosti. Našim krédem je

“Vy podepisujte a inkasujte peníze, my zařídíme vše ostatní.“

Naší prací Vám maximálně šetříme čas, kterého má každý málo.

Garantujeme Vám profesionální nasazení všech našich pracovníků realitní kanceláře. Jsme vám k dispozici i po telefonu, abychom splnili Vaše přání či zodpověděli dotazy, a to zdarma. Na veškeré námi poskytované služby poskytujeme plnou záruku, jsme pojištění renomovanou pojišťovnou na částku 5.000.000,- Kč. Naši klienti, kteří s námi již prodávali či kupovali, se k nám rádi vracejí a doporučují naše služby svým známým a kolegům. Těšíme se na to, že se i Vy stanete naším klientem a partnerem v obchodu.

Dojde-li mezi stranami této smlouvy ke sporu, má zájemce právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, podá na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.

ezi stranami této smlouvy ke sporu, má zájemce právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, podá na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.