Pronájem skladovacích prostor

 

Evidenční číslo: 3051
Dispozice: pronájem skladovacích prostor
Stát: Česko
Lokalita: Příšovice
Místo:
Vlastnictví: osobní
Cena: 30.000,- Kč
měsíc
Velikost:
Plocha: 350 m2
Konstrukce: zděná cihlová
Kanalizace: veřejná kanalizace
Voda: veřejný vodovod
Elektřina: 230 V
Energetická náročnost: G
Patro:
Topení: ÚT na plyn
Podlahy:
Parkování: parkování u domu
Makléř: David Ferfecký
Mobil: 602 417 507
E-mail:    dferfecky@gmail.com katalevinska@gmail.com

 

Situování: obec Příšovice, okres Liberec; 2 km sjezd/nájezd na dálnici D10/E65 (exit 67); 5 km Turnov; 25 km Mladá Boleslav; 25 km Liberec; 65 km Praha.
Prostory jsou součástí z části zrekonstruovaného a z části nově vystavěného průmyslového objektu – pronajímaná plocha 350 m2 (možno pronajmout i další navazující prostory). Jedná se o přízemní objekt se ŽB konstrukcí s obezděním, bez podsklepení; střecha se světlíky, betonové podlahy, okna s dvojitým zasklením, vstup vraty ze dvora, součástí objektu je sociální zázemí pro muže i ženy, vrátnice – vstup pro zaměstnance. Vlastní okruh ústředního topení s plynovým kotlem, instalováno elektronické zabezpečovací zařízení. Budovy jsou celkově ve velmi dobrém stavu. Před areálem je parkoviště až pro cca 40 osobních vozů. Územní plán: plochy smíšené výroby a služeb (VS) = plochy výroby a skladů bez ekologické zátěže, střední a velké podnikání v lehkém průmyslu.
Předmětem nabídky jsou prostory na plánku vyznačené červeně. Zeleně vyznačené prostory je možné také pronajmout – po úpravách a vyklizení. Aktuálně nabízené prostory budou uvolněny nejpozději k 11/2020.

Máte o nabídku zájem? Napište nám!

12 + 5 =