Služby

Výkup bytů
Potřebujete rychle peníze? Nechcete nebo nemůžete čekat,než přijde kupující s penězi? Jsme schopni okamžitě od Vás odkoupit Váš byt a peníze poskytnout nejpozději do 24 hodin. Všechny formality vyřídíme za Vás.

 

Zprostředkování prodeje bytů či domů
V nejkratším možném termínu prodáme Váš dům či byt našim kupcům za nejvýhodnější cenu pro Vás, připravíme všechny podklady a zajistíme komplexní právní servis (sepsání všech smluv, registraci na bytovém družstvu či katastrálním úřadu).

 

Zajištění znaleckých posudků daňových přiznání
Zajistíme znalecké posudky, hypotéční posudky, tržní posudky, posudky pro dědické a pozůstalostní řízení, posudky vyhláškové pro daňové přiznání, vyplníme a podáme za Vás daňové přiznání (tuto službu poskytujeme zdarma). Provádíme veškeré konzultace v oblasti daňového poradenství souvisejícího s nemovitostmi.

 

Pronájmy bytů či domů
Ihned Vám zajistíme solidního a platícího nájemníka pro Váš byt či dům, sepíšeme nájemní smlouvy, zajistíme převody energií pro byt a všechny další náležitosti.

 

Zajistíme Vám finance
Pomůžeme Vám zajistit úvěry pro nákup nemovitostí, jsme certifikovanou realitní kanceláří, vyřídíme Vám hypotéky, úvěry ze stavebního spoření, zajistíme všechny podklady přímo pro Vás
RYCHLE, PROFESIONÁLNĚ A S ÚSMĚVEM.

 

Máte již kupce na Váš dům či byt?
Zajistíme Vám veškeré právní služby, připravíme potřebné podklady, sepíšeme všechny kupní smlouvy, budoucí smlouvy, smlouvy pro bytová družstva, smlouvy pro hypotéční banky a stavební spořitelny, vyřídíme všechny zápisy a vklady s katastrálními úřady, také veškerou agendu na bytových družstvech.

 

Řešíte problematiku majetkového vypořádání při rozvodu?
Připravíme pro Vás všechny podklady potřebné k rychlému vyřízení celé záležitosti ohledně vypořádání SJM, prodáme Vaše stávající a zajistíme nové bydlení.

 

Nemůžete sehnat dům či byt?
Potom Vám nabízíme bezplatnou evidenci vašeho požadavku v naší databázi, která se denně aktualizuje a páruje s nabídkou domů či bytů. Máte tak jedinečnou příležitost dostat horkou novinku formou SMS či emailu ještě dříve, než se dostane do inzerce. Tato služba je mezi našimi klienty velmi oblíbená a je poskytována zcela ZDARMA.

POMŮŽEME VÁM S VÝBĚREM NEMOVITOSTI